Novinky

Zprávy má pod palcem Rick

Vyhlášení vůdcovských zkoušek

(datumPátek 10. září 2010, autorBejrová Heroutová Jiřina, Ing., čteno: 991x), Sdílet na facebooku

Krajská rada Junáka Ústeckého kraje „Přemysla Oráče“ vyhlašuje termín vůdcovských zkoušek na 17.11.2010, místo konání Ústí nad Labem, klubovna střediska Šíp Neštěmice (Drážďanská 25, Krásné Březno – vedle ZOO).

Termín odevzdání přihlášek a písemných prací do 15.10.2010 elektronicky na jirina.bejrova@cuzk.cz (možno předat i osobně na KRJ 9.10.2010).

Originál přihlášky ( včetně všech razítek a potvrzení od lékaře, kopie čekatelského dekretu a potvrzení o zdravotnickém kurzu) odevzdat při prezentaci u zkoušky, případně zaslat na adresu:
Jiřina Bejrová, Luční 307/2, 408 01 Rumburk.

Přihlášky, témata prací, obsah VZ najdete na www.netopyr.premyslaorace.cz v sekci ke Stažení z kůže, případně na skautské křižovatce.
Podmínkou účasti na vůdcovských zkouškách je absolvování zdravotnického kurzu do termínu zkoušek.

Počet míst je omezen na 20 frekventantů.

Přihlášení, kteří se nezúčastnili LK Netopýr 2010, obdrží po přihlášení stezku VLK Netopýr s vyznačením, které body mohou plnit před zkouškou (potvrdí vůdce oddílu, střediska, případně jiná osoba), a které se budou plnit až na zkoušce. Zpracované body (prezentace, úvahy) možno zaslat elektronicky předem do 1.11.2010 na jirina.bejrova@cuzk.cz.

Jiřina Bejrová – Kate (tajemník zkoušek).


K článku byl přiložen soubor.
Můžete si jej stáhnout zde.[velikost 61kb]

Zpět...


© Junák - svaz skautů a skautek ČR, Ústecký kraj Přemysla Oráče | úvodní stránka | e-m@il | Správa webu | Skaut.cz