Novinky

Zprávy má pod palcem Rick

Neštěmice pokračují ve vítězné sérii

(datumPondělí 23. prosinec 2013, autorRichter Jiří, Ing., čteno: 855x), Sdílet na facebooku

Potřetí za sebou si odvezli hráči skautského týmu z Neštěmic trofej pro výherce skautského fotbalového turnaje Vinn cup, který se již přes deset let koná každoročně v prosinci v Teplicích. Z ústeckého celku navíc pochází i nejlepší střelec Koli, který v pěti zápasech svého týmu nastřílel 12 gólů.

Jedenáctého ročníku se účastnilo celkem 6 týmů, vedle tradičních účastníků z Teplic, Ústí nad Labem, Kadaně, Lovosic a Roudnice se přidal staronový účastník z Chomutova. Ten i přes statečné výkony vzhledem k nulovému počtu hráčů na střídačce skončil na posledním místě.

I nadále se pořádajícímu celku z Teplic nedaří obsadit některou z předních pozic v tabulce. Naopak Kadaň a Lovosice pokračují ve svém dlouhodobém vzestupu. Je jen otázkou času, kdy se přiblíží elitním celkům z Neštěmic a Roudnice nad Labem.

V dalších rubrikách tohoto webu lze nalézt výsledky nejen posledního ročníku, ale vůbec všech turnajů od roku 2003 a také fotografie z jednotlivých let. Na viděnou na 12. ročníku Vinn cupu 2014!

Zpět...


© Junák - svaz skautů a skautek ČR, Ústecký kraj Přemysla Oráče | úvodní stránka | e-m@il | Správa webu | Skaut.cz