Novinky

Zprávy má pod palcem Rick

Aprílový Blouďák nabídne program na celý víkend

(datumÚterý 11. únor 2014, autorRichter Jiří, Ing., čteno: 1010x), Sdílet na facebooku

Již o 24. ročník tradiční krajské akce s názvem Aprílový Blouďák pořádají neštěmičtí roveři letos v Ústí nad Labem. Akce proběhne 4. - 6. dubna 2014 v krajském hlavním městě. Místo pátečního srazu je v samém středu Ústí nad Labem, na náměstícku u obchodního centra Fórum (mezi vchodem do kostela se šikmou věží a KFC) a to v 19:24 hod. Jako každým rokem se mohou přihlásit účastníci všech věkových kategorií.

"Opět jsme se snažili připravit zajímavý program na celý víkend a to v Ústi nebo jeho blízkém okolí. V sobotu proběhne velká hra, tentokrát na téma Superhrdinové, takže neváhejte vzít s sebou oblek svého oblíbeného hrdiny," vzkazuje do kraje Martin Pávis - Pedro z neštěmického střediska.

Vzhledem k úctyhodné tradici Aprílového Blouďáku se účastníci mají i letos jistě na co těšit. "Naším cílem je zorganizovat akci, na kterou budeme všichni rádi vzpomínat a poté se těšit na další ročník. Takže, jestli máte volný víkend a nechcete sedět doma jako pecky, přemluvte pár kamarádů a přijeďte do Ústí nad Labem na Aprílový Blouďák. Těšíme se na vás," dodává Pedro. Více informací lze nalézt v přiloženém zvadle.


K článku byl přiložen soubor.
Můžete si jej stáhnout zde.[velikost 630kb]

Zpět...


© Junák - svaz skautů a skautek ČR, Ústecký kraj Přemysla Oráče | úvodní stránka | e-m@il | Správa webu | Skaut.cz