Novinky

Zprávy má pod palcem Rick

Závod Zadní země pokračuje v dubnu 5. ročníkem

(datumPondělí 10. březen 2014, autorRichter Jiří, Ing., čteno: 838x), Sdílet na facebooku

Další ročník závodu Zadní země připravují skauti z teplického střediska Dvojka. Tato roverská akce odehrávající se v NP České Švýcarsko a CHKO Labské pískovce tentokrát proběhne o víkendu 4. - 6. dubna 2014. Začátek proběhne v pátek v podvečer, konec v sobotu večer kolem desáté, pořadatelé počítají s možností přespání do neděle. "Pátý ročník této fenomenální akce nesmí nikomu ujít, včetně ostřílených závodníků, jelikož se závod opět trochu inovoval," zní z týmu pořadatelů.

A jak akce probíhá? "Závod spočívá v plnění nejrůznějších zadaných úkolů, potkávání různých míst a zíkávání bodů dalšími potrhlými i normálními způsoby. Ty vyměníte za indicie, které vás dovedou do cíle. Ti nejlepší získají i pěkné ceny, pro ostatní jistě nebudou chybět tradiční samolepky a nezapomenutelné zážitky prožité s partou kamarádů," uvádí jeden z pořadatelů Jiří Štojdl - Prófa z teplického střediska Dvojka.

Závod je pro všechny ve věku od 15 let výše, kdo má ruce, nohy a nadšení. Závodí čtyřčlenné týmy, je možné se však přihlásit i jako jednotlivec, dvojice či trojice, organizátoři pak tým pomůžou dostavět z ostatních přihlášených na místě.

Přihlašování probíhá na této adrese: http://goo.gl/3yxCeW

Zpět...


© Junák - svaz skautů a skautek ČR, Ústecký kraj Přemysla Oráče | úvodní stránka | e-m@il | Správa webu | Skaut.cz