Novinky

Zprávy má pod palcem Rick

Olympiáda vlčat a světlušek doplňuje servis tým

(datumČtvrtek 03. duben 2014, autorRichter Jiří, Ing., čteno: 845x), Sdílet na facebooku

V Mostě se první říjnový víkend bude konat Olympiáda vlčat a světlušek. A protože žádná větší akce se neobejde bez servis týmu, ani toto celostátní klání nebude výjimkou. Hlavním úkolem lidí v servis týmu (tzv. servisáků) je zajistit hladký průběh celé akce. A o co vlastně půjde?

„Servisáka“ může dělat každá ranger/každý rover, tedy každý skaut starší 15 let. "Prakticky to bude vypadat následovně – při registraci si vybereš odvětví, ve kterém chceš během víkendu působit," upřesňuje David Malát - Králík z organizačního týmu.

"Peníze za odvedenou práci sice nedostaneš, ale můžeš se těšit na jídlo po celou dobu akce, možná bude i upomínkový předmět - překvapení. To vše jen za symbolických stopadesát korun," dodává Králík. Registrace je spuštěna, počet míst je však omezen – po ukončení registrace bude vybrán finální servis team. Úspěšným uchazečům přijde e-mail s oznámením, že byli vybráni.

Přihlásit se lze zde – https://docs.google.com/forms/d/1Ds7CkuhJBeKoo140NAH1rakcv7xCJrtXf3kmroNHD_0/viewform

Ukončení registrace po naplnění kapacity, nejpozději však 30. 6. 2014. "Pokud ještě váháš, následující výhody servisáků Ti třeba pomůžou v rozhodování. Budeš se podílet na celostátní akci, získáš organizační zkušenosti, nahlédneš pod pokličku akce a v neposlední řadě poznáš spoustu lidí," láká nové posily do týmu Králík, který případné dotazy rád zodpoví na mailu david.malat@skaut.cz.

Zpět...


© Junák - svaz skautů a skautek ČR, Ústecký kraj Přemysla Oráče | úvodní stránka | e-m@il | Správa webu | Skaut.cz